Vážená zvířátka, Po 10.6. - Ne 16.6.2024 máme DOVOLENOU. Objednávky budeme opět vyřizovat od Po 17.6.2024. Děkujeme za pochopení, Vaše Špagetka - Bernie & Bagetka

NERVINAE Horse čaj Leros 1kg

Kód: 131634
Neohodnoceno
Značka: Leros
805 Kč
Skladem I

KONĚ|BYLINNÁ SMĚS|ZKLIDNĚNÍ A POHODA - PŘI NERVOVÉM VYČERPÁNÍ, PODRÁŽDĚNOSTI A NAPĚTÍ, PŘI NEPŘIMĚŘENÉ REAKCI NA RUŠIVÉ PODMĚTY, PŘI REKONVALESCENCi PO LÉKAŘSKÉM ZÁKROKU, KDY MÁ BÝT KŮŇ V KLIDU

Bylinná směs ke zklidnění každého šemíka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NERVINAE LEROS ČAJ PRO KONĚ

  • pro koně
  • čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek
  • napomáhá ke zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání, podrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podměty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku, kdy je nutné, aby kůň byl v klidu. Zmírňuje trávicí obtíže provázející tyto stavy.

SLOŽENÍ: Melissae herba, Menthae pip. Herba, Matricariae flos, Valerianae radix, Lupuli flos, Cinnamomi cortex.

DÁVKOVÁNÍ: 

Dávkování pro koně o hmotnosti 500 kg jsou 3 odměrky (cca 45g) 1 až 3x denně dle potřeby a reálném stavu koně.

Při dlouhodobém používání je možno přejít na jednu dávku ráno, dle aktuálního stavu koně.

Dávkování pro hříbě upravte dle hmotnosti hříběte. Do 200 kg dávkujte pouze jednu odměrku (cca 15g), do 350 kg dávkujte dvě odměrky (cca 30g).

PŘÍPRAVA: Opovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerstvá, bezprostředně před použitím.

UPOZORNĚNÍ: Bylinná směs obsahuje Valerianae radix (kozlík lékařský). Nedoporučuje se užívat u závodních koní v průběhu závodní sezóny. Při předávkování se může objevit ospalost, která odezní do 24 hodin. Uchovávejte uzavřené v suchu při teplotě do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: