Orozyme zubní gel enzymatický pro psy a kočky 70g

Kód: 19217
Tip Špagetka doporučuje
Neohodnoceno
Značka: Orozyme
259 Kč
Skladem I

Enzymatický zubní gel pro psy a kočky. Gel rozrušuje existující zubního povlaku a zabraňuje množení bakterií, které ho vytvářejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orozyme zubní gel enzymatický pro psy a kočky 70g

  • pro psy a kočky
  • pomáhá redukovat zubní plak a kámen

Jak Orozyme Oral Hygiene Gel vlastně funguje?

  • obsahuje přirozeně se vyskytující enzymy, které zabraňují množení bakterií zodpovědných za vznik zubního plaku a kamene
  • obsahuje navíc surfaktanty, které zaručují ulpívání gelu na povrchu zubů a dásní pro jeho delší účinek
  • Enzymatický komplex proniká do plaku, pomáhá ho rozrušit a zabraňuje tvorbě dalšího. Jemná abraziva v gelu, mechanické působení slin a jazyk pomáhají odstranit plak z povrchu zubů.

Peroxidázový systémenzymatický komplex obsažený ve slinách – pomáhá udržet rovnováhu mikroorganizmů v dutině ústní. Vzhledem k tomu, že jeho účinnost se mění s úrovní produkce slin, která může být ovlivněna celkovým zdravím, stravou a věkem, je dobré tento systém doplnit- třeba právě Orozyme Gelem.

SLOŽENÍ: enzymatický komplex: amyláza, glukózo-oxidáza, thiokyanatan draselný, laktoferin, laktoperoxidáza, lysozym, superoxid dismutáza; jemná abraziva; neiontové surfaktanty;  barviva.

Jak aplikovat Orozyme Gel? 

  • Aplikuje se jednou denně s kartáčkem nebo bez kartáčku dle velikosti zvířete (S tubou se dodává i aplikační nástavec, který usnadňuje aplikaci u koček a malých zvířat)
  • Psi:   podávejte přímo do dutiny ústní nebo smíchejte s malým množstvím krmiva.
  • Kočky:   aplikujte přímo do dutiny ústní nebo na přední tlapky, kde kočky gel olízají.

! Špagetka doporučuje Orozyme Gel používat po večeři, kdy může pěkně přes noc vraždit bakterie a rozbourávat plak či kámen, zatímco mazlíček spí. V ideálním případě gel aplikovat na kartáček a pejskovi/kočičce vyleštit všechny tesáky. Pokud kartáček nepřipadá v úvahu, alespoň gelem na prstu potřít zuby + dásně a nechat působit.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA
Hmotnost: 0.091 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: