Repelent Bioveta Black horse sprej 500ml

Kód: 146533
Český výrobce
Neohodnoceno
Značka: Bioveta
699 Kč
Skladem I

KONĚ | REPELNT - ŠPLÍCHÁ I DNEM VZHŮRU | 500ml | ČESKÝ VÝROBCE 

Kapalný insekticid k přímé aplikaci na koně. Rychlý účinek proti létajícímu i lezoucímu hmyzu. Lehce voní dehtem, ale ví proč. I ovádi to vědí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REPELENT BIOVETA BLACK HORSE SPRAY 670 ml

  • unikátní kombinace vysoce účinných látek
  • aplikujte na koně nebo na místa ve stáji s hojným výskytem hmyzu
  • vhodný pro každodenní použití
  • obsahuje pyrethriny, prallethrin, 1R-trans-fenothrin, piperonyl butoxid a geraniol
  • obsahuje filmotvorný polymer pro delší účinek
  • nelepí
  • rozprašovač funguje v jakékoliv poloze – i dnem vzhůru

Návod k použití:

Test sensibilizace: Přípravek nastříkejte nejprve na malou plochu kůže. Pokud se objeví negativní reakce, přípravek u daného jedince nepoužívejte. Přípravek nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20 až 30 cm; 25 vstřiků po 1 ml na 1 m. Možné aplikovat též jako nátěr. Vyvarujte se aplikace přípravku do očí, nozder, huby koně nebo na poraněná místa. Aplikaci lze zopakovat podle potřeby. V období vysoké aktivity hmyzu se doporučuje aplikovat vícekrát za den.

Nepoužívat u hříbat mladších než 3 měsíce.

Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Při aplikaci doporučujeme používat ochranné brýle nebo jinou ochranu očí. Při nanášení nátěrem doporučujeme nosit ochranné rukavice. Používejte biocidy bezpečným způsobem.

Nepříznivé vedlejší účinky:

Osoby se známou přecitlivělostí na obsažené látky by měly zacházet s přípravkem obezřetně.

Skladování:

Uchovávejte v původních těsně uzavřených nádobách na větraném místě při teplotě do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte odděleně od potravin a nápojů, včetně potravin a nápojů určených pro zvířata.

Likvidace:

Nepoužitý výrobek nevylévat do kanalizace. Nepoužitý výrobek nebo obal se zbytky odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu! Zákaz opětovného použití obalu.

Účinné látky:

Prallethrin 0,18 g/100 g, 1R-trans-fenothrin 0,18 g/100 g, Chrysanthemum cinerariaefolium, extrakt z otevřených a zralých květů Tanacetum cinerariifolium získaných pomocí superkritického CO2 (znovu definovaný z pyrethrinů a pyrethroidů a Chrysanthemum cinerariaefolium, ext.) 0,24 g/100 g, piperonyl butoxid 1,92 g/100 g

Pomocné látky, nebezpečné složky: Geraniol, bukový dehet, PPG-14 butylether, butylhydroxytoluen, isopropylmyristát, kopovidon, ethanol denaturovaný.

Pouze pro zvířata!

Doplňkové parametry

Kategorie: KONĚ
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: